شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

 سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال درج کن مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند

مهم:سامانه فروش فایل و محصولات دیجیتال درج کن یک سایت چند فروشندگی میباشد، چندین  فروشنده در این سایت می توانند فعالیت کنند، به صورتی که فایل های خود را برای فروش قرار میدهند، فروشنده ای که فایلی از یک ناشر کپی کند در صورت شناسایی یا گزارش صاحب فایل اصلی ،درج کن حق این را دارد که پروفایل ایشان را حذف و تمام مبالغ فروش محصولات مذکور را طلب کند.

ناشر اصلی فایل به علت حق کپی رایت خود حق آن را دارد محترمانه در خواست حذف فایل خود را به فروشگاه درج کن از طریق راه های ارتباطی و تماس با ما اعلام نماید.

هدف از تاسیس این سایت ارائه فایلها و محصولات  دیجیتال علمی، آمورشی، هنری و …  میباشد.

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ثبت نام کننده و ارسال کننده فرم سفارش خرید

1- فروشگاه درج کن متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

2 – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

3 – فروشنده موظف است فایلی سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار در آپلودر قرار دهد. در صورت ارسال فایل با دی وی دی با استفاده از شبکه پستی کشور، درج کن مسئولیتی در قبال آسیب دیدن دی وی دی به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

4 – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

5– خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

6 – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

7– فایل های خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.زیرا فایل ها کاملا قابل کپی برداری هستن و نویسنده یا ناشر آن ما نیستیم.

8-حذف اکانت برای فروشندگان: شما میتوانید برای حذف اکانت کاربری خود تیکت ارسال بفرمایید، اما در نظر داشته باشید محصولات شما قابل حذف نمیباشد زیرا سایت از سوی گوگل نمره منفی میگیرد